Něco o mně

11. august 2016 at 19:25 | M. |  Et cetera
Zdravím.
Prázdniny už se pomalu chýlí ke konci.(ne kecám, ještě máme tři týdny dovolené) Ale i tak. Prázdniny tento rok strasně utíkají. Musím říct, že jsem toho moc nestihla. Trochu mě to mrzí. Ok, už s tím přestanu, máme ještě tři týdny.
Nějak si pořád nemůžu poradit s blogem, tak jsem se rozhodla obrátit na blogerky ve facebookových skupinách, jestli by mi neporadili, co dělat. Hodněkrát mi poradili zkrátit informace o mně v menu, protože byli příliš dlouhé. Informace jsem tedy zkrátila a rozhodla jsem se přijít se spíš informačním článkem, který vám více přiblíží mou osobu. Vůbec nevím, jak ho zpracovat, takže se neděste.

Jak bych začala. Na blogu vystupuju pod přezdívkou M., což se i odvíjí od mého skutečného jména. Každý rok, každý jeden den v září slavím narozeniny. Tento rok to budou "sladké" šestnáctiny. Narodila jsem se v malé vesnici poblíž Olomouce, poté jsme se přestěhovali do vedlejší vesnice (městké části) ještě blíž Olomouci. Jsem poměrně vysoká a poměrně široká. Moje barva vlasů je težce identifikovatelná. Od 13ti si vlasy barvím (nepravidelně). Něco mezi zrzavou a hnědou. O své aktuální barvě vlasů můžu říct jedno. Je strašně ošklivá.
Jsem strasně líná. Moje matka by ze mě ráda měla holku, takovou, jaká by holka měla být. Ale já jsem strasně líná. Občas pro mě představa malování se, či úprava obočí znamená peklo. Od toho se odvíjí i můj další koníček, a to spánek. Mám strašně ráda svoji obrovskou postel, na které se vždycky rozvalím. Neumím si představit, že bych spala jen na jedné jako normální lidé.
Sice ráda čtu, ale mám problém občas se ke čtení dokopat. Proto mám v aktuální době rozečtené asi tři knihy.Taky se ráda koukám na filmy a seriály. Moje oblíbené seriály jsou Teen Wolf, Sherlock, Grimm, The 100, Game of Thrones, Family Guy. Jsem závislá na koukání se na filmy s Dylanem O'Brienem.
Podle mé bývalé třídní jsem introvertní, často si stěžovala, že si s ní nepovídám. Trošku ironie. Taky jsem dost citlivá. Naopak mám ráda humor a dokážu říct, že pro něj mám i smysl. Jsem melancholik a pesimista.
Ráda sním o tom, že cestuju, ale nemám koule na to abych někam někdy vyrazila. I přesto bych se chtěla podívat do Jižní Ameriky, a to ne jen kvůli probíhajícím loh.
Věřím na duchy a mimozemšťany. Mám pocit, že jsem jednou s duchem měla i čest. Nešlo o to obvyklé setkání, co obsahuje většina svědectví. Mám ráda nadpřirozeno. Je to jedna z mých zálib. Ráda si čtu o nadpřirozených jevech. Mám menší úchylku na vrahy a psychopaty. Hrozně ráda si čtu o jejich životě, o vraždách, které spáchali.
V pravém uchu mám 8mm roztahovák. Mám tetování - nápis family na pod malíkovou hranou na levé ruce.Chci jít na další.
Poslouchám různé styly hudby. V poslední době hojně poslouchám 21 Pilots. Můj oblíbený zpěvák je Eminem.
Pokoj sdílím s mým teddy králíčkem Alfem. Mám dva psy, oba křížence (Bena a Maxe). S Benem jsme se účastnili pár výstav, z jedné jsme si odvezli druhé místo v naší kategorii.
Dřív jsem chodila s kamarádkou na zumbu. Chodily jsme s přestávkami asi tři roky. Musím podotknout, že tancovat pořád neumím.
V poslední době hodně přemýšlím nad tím, že vlastně nic neumím. Říkám si, že i hodně lidí/ mých kamarádů také nemají žádné zájmy, ale většinou dojdu k tomu, že moje kamarádky jsou alespoň pěkné, něčím výjmečně. A doslova mě to sere.

Pokud by jste se chtěli podívat jak vypadám - https://www.instagram.com/richterovamonaa/
 


Comments

1 Molly. | Email | Web | 12. august 2016 at 13:12 | React

Páni, další Monika, pokud se nepletu :D No tak blog je hlavně tvůj a záleží na tobě co na blogu budeš mít zobrazeno, co tam mít nebudeš a budeš. I když chápu, občasná rada se musí. Tu výšku ti závidím :/ To já jsem poměrně maličká a široká taky :D Mě se má barva vlasů taky nelíbí, protože dříve jsem se hodně přebarvovala a teďka když si nechávám svou barvu a odrůstá mi to, tak to vypadá vážně hrozně, protože nahoře mám světlejší a u konečků mám tmavou :D takže děs. Taky jsem dost líná a samotnou mě to štve nejen mou mámu. Postel mám taky poměrně velkou a ten pocit když se na ní rozvalíš naprosto chápu :D mám ho taky. Taky koukám na Teen Wolf a Dylana mam taky ráda :) To já jestli jsem pesimista nebo optimista nevím. Občas vidím věci černě a občas vidím věci pozitivně. Je to spúrné. Taky věřím na duchy. A měla jsem tu čest se s nimi '' spojit '' . Několikrát jsem si toho postřehla, že nejsem sama a kolikrát se mi stalo dost neobvyklích věcí. Taky jsem chtěla roztahovák ale nakonec jsem si ho rozmyslela :X A na tetování jdu taky, koncem prázdnin dost se těším :P .. Eminema mám taky ráda :) Já tancovat neumím vůbec a to jsem chtěla do Beat Upu(taneční skupiny) :D Jasně, ovšem že to nevyšlo :D Dívala jsem se na tvůj instagram a podle mě pěkná jsi, nemusíš mít strach že ty nejsi :) Vím, že od holky to zní divně ale i tak přece jen :D

2 MARY || BUBBLEGUM-BITCH | Web | 12. august 2016 at 13:55 | React

Jéj, milujem čítať články o adminkách blogov, je super, že si svojim čitateľom dovolila lepšie ťa spoznať aspoň takýmto spôsobom :) Rovnako ako ty, aj ja milujem spánok a som skôr introvertka. Aj ja sama seba považujem za celkom vtipného človeka ale tiež som veľmi citlivá a náladová. Obdivujem ťa, že si dokázala tri roky chodiť na zumbu, ja som na nej bola asi raz v živote a keďže tanec úplne z duše neznášam, vôbec som sa v tom nenašla :D Čo sa týka tetovania, to tvoje "family" musí byť naozaj pekné, v budúcnosti by som si aj ja chcela dať tetovanie akurát som stále nenašla motív, ktorý by som si na sebe vedela predstaviť aj za pár desiatok rokov. Inak na fotkách na instagrame ti to veľmi pristane, podľa mňa si naozaj pekná a zaujímavá :)

3 Simix | Web | 13. august 2016 at 16:16 | React

~Čaué~
Každý slaví každý rok jeden den v roce narozeniny :D Ale málo kdo v září a já patřím mezi lidi, co v září :D
Já si obočí ani neupravuji :)
Jsem také dost cíťa. :)
Taky jsem snívala o tom, jak cestuji. :D
Nadpřirozeno mám také docela ráda. :)
21 Pilots.. taky poslouchám :)
Krásně ses popsala. Hezky se to četlo. K věcem, ke kterým jsem nic nepsala, se odlišujeme :)
Tak se měj :)

4 Týnka | 16. august 2016 at 23:43 | React

Přijdeš mi moc krásná

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama